Myszki

Zadania dla dzieci z grupy Myszek =)

data: 13.04.2021r.

Hej ho, hej ha Myszaki.

Ależ ten czas szybko mija. Znowu mamy początek tygodnia i kolejne spotkanie przy monitorze komputera. Jak Wasza kondycja? Czy byłyście na spacerkach, na rowerkach, na rolkach? A może uprawialiście jakieś inne sporty? Sami przyznacie, że pogoda w niedzielę była przepiękna. Szkoda, że na niedzieli się skończyło. Idzie ta wiosna do nas i idzie, i dojść nie może. Mogłaby trochę energiczniej zacząć się ruszać, wszak słońca i zielonej trawki już wszystkim brak. Nic to. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać wiośnie jeszcze jedną szansę.

A tymczasem zapraszamy Was w tym tygodniu w niezwykłą podróż. Polecimy rakietą – wysoko, wysoko i jeszcze wyżej. Czy ktoś już wie, jakie to miejsce? Oczywiście! Kosmos! To jak? Lecimy!!!

* praca zdalna Myszki 12.04.- 16.04.2021

________________________________________

data: 6.04.2021r.

Hej Myszaki!

Święta, święta i już … po świętach. Jak spędziliście ten czas? Ile jajeczek udało się Wam znaleźć? A Zajączek? Był? Na pewno był.

Mamy nadzieję, że skorzystaliście z propozycji zabaw, prac plastycznych i innych materiałów, które specjalnie dla Was wyszukałyśmy. Czy komuś udało się zrobić zajączka z ręcznika? Czy rzeżucha wyrosła? Nasza tak i już dawno została zjedzona. Jajeczko z rzeżuszką – samo zdrowie.

Po świątecznym suto zastawionym stole pewnie już nie ma śladu.

W tym tygodniu proponujemy Wam trochę ruchu. Bo „ruch to zdrowie” – każdy przedszkolak to powie! To jak? Zaczynamy? Start!

* praca zdalna Myszki 6.04.-9.04.2021r.

________________________________________

data: 30.03.2021r.

Hej Myszaki!

Podobnie jak rok temu dzisiaj znowu spotykamy się z niektórymi z Was przed ekranem komputera. Fajnie, że przynajmniej przez „chwilę” poczuliśmy zapach i klimat nadchodzących świąt. Pamiętacie nasze Wielkanocne spotkanie? Oj działo się, działo. Uciekały nam kurczaki z kurnika, zające pędziły z taczkami wypełnionymi po brzegi jajkami … . Były konkursy, zabawy, wyścigi i świąteczne biesiadowanie przy stole zastawionym babkami.

            Przed nami tydzień wytężonych prac domowych. Co tam mamusie mają w planach? Pieczenie mazurków, babek czy może pichcenie żurku z kiełbaską i jajeczkiem? A może preferujecie inne smakołyki? Fotorelacje z przedświątecznej krzątaniny mile widziane. Nie zapomnijcie o spacerach. Organizm musi złapać świeżego powietrza.

            Zachęcamy wszystkich miłośników pogłębiania wiedzy do skorzystania z przygotowanych przez nas materiałów oscylujących wokół tematyki świątecznej.

* praca zdalna 29.03.-2.04.2021r.

________________________________________

 *** praca zdalna rok szkolny 2019_20

 


Starsze wpisy