Myszki

Zadania dla dzieci z grupy Myszek =)

 

Witajcie „Myszki”

Mam nadzieję, że zdrówko Wam dopisuje, a dziecięca kreatywność nie pozwala na nudę. Domyślam się, że tęsknicie za naszą „Mysią Rodzinką”, wspólnymi zabawami i zajęciami, w których przez pewien czas nie możemy uczestniczyć. Może propozycje, które przesyłamy z Panią Judytką przynajmniej troszeczkę pozwalają Wam odczuć przedszkolny klimacik.
Czy przygotowane zabawy i zadania do wykonania były ciekawe? A może zbyt trudne?
Myślę, że doskonale poradziłyście sobie z nimi oczywiście przy pomocy Rodziców lub starszego rodzeństwa.
Podziękujcie im za to serdecznie. Całym Waszym Rodzinkom życzymy ogromu cierpliwości. Pomagajcie Rodzicom i zafundujcie im chwilkę relaksu każdego dnia. Oni bardzo tego potrzebują. Pozdrawiamy Was Drodzy Rodzice ciepło i serdecznie.

Drogie „Myszki”. W poprzednich dniach Waszą uwagę skupiałyśmy na tematyce wiosennej. Tym razem będzie mniej dydaktycznie.
Ostatnie dni marca spędzimy pod hasłem – „Rodzinne Kuchcikowo”. Wiem, że bardzo lubicie takie zajęcia. Kilka fajnych smakołyków już wspólnie przygotowaliśmy.
W najbliższych dniach, w przedszkolu mieliśmy razem z tatą Marysi zrobić najprawdziwszą i najzdrowszą pizzę na świecie oraz drożdżowe bułeczki. Musimy jednak odłożyć to w czasie, ale obiecujemy Wam z Panem Grzegorzem, że Super Pizzę zrobimy w innym terminie.
Tym czasem proponuję małą, kulinarną rozgrzeweczkę, do której jak zawsze zaproście rodziców i rodzeństwo.
Zapraszam do „kuchennych rewolucji” z wesołą zabawą, „śpiewającymi przepisami”, piosenką i z quizem, który pokaże, że potraficie dbać o zdrowie.
Będzie też porcja ruchu / bo o kondycję dbać należy/, chwila relaksu przy ulubionej przez dzieci muzyce oraz kilka zabaw do rodzinnego poskakania.

Bawcie się dobrze. Przesyłam Wam wszystkim – Małym i Dużym „Myszakom”
porcję „super zdrowotnej” energii.
„Myszkowe” Panie

 * „Rodzinne Kuchcikowo”

 ________________________________________

Witajcie Drogie Myszaki

Mamy nadzieję, że podobnie jak Wasi Rodzice i panie, dzielnie stawiacie czoła nowej rzeczywistości. Wierzymy, że jest Wam ciężko sprostać obecnym wymaganiom, ale to jedyny sposób , aby jak najszybciej móc spotkać się w „Myszkowej” Rodzince czego sobie i Wam życzymy z całego serducha. Kiedy będzie Wam troszkę smutno przypomnijcie słowa jednej z naszych „Myszek”: -„Ja tak łatwo się nie poddaję!” . I tego się trzymajmy.

Postaramy się dostarczać Wam propozycje zabaw i różnorodnych ćwiczeń, które będziecie mogły wykonać w domku. Potrzebna będzie pomoc Rodziców. Dajcie im po słodkim buziaku i zaproście do wspólnego działania. Z taką formą pracy wszyscy spotykamy się pierwszy raz. Mamy nadzieję, że przy odrobinie dobrych chęci , wspólnie odnajdziemy się w nowej rzeczywistości, a przesyłane przez nas propozycje pozwolą Wam miło spędzić czas.

W tym tygodniu przesyłam różne pomysły dotyczące  tematyki ph. „Marcowa pogoda”.

Pozdrawiamy Was i Rodziców bardzo serdecznie.

Trzymajcie się cieplutko – „Myszkowe” panie =)

* „Marcowa pogoda”

________________________________________

* „Wiosenne przebudzenie”


Starsze wpisy