„LATO Z HUMOREM” – CZYLI JAK MYSZKI POŻEGNAŁY LATO

-  „Hej lato, fanie było z tobą. Od mnóstwa atrakcji szumiało nam w głowach!”

- zgodnie stwierdziły „Myszaki” zaraz po powrocie z wakacji. I trudno się z nimi nie zgodzić, bo nie ma nic przyjemniejszego od błogiego leniuchowania połączonego z samymi przyjemnościami. Musicie uwierzyć nam na słowo, że dużo ich było. Podróżowaliśmy po całej Polsce i nie tylko. Zdobywaliśmy górskie szczyty i podziwialiśmy krajobrazy Tatr. Budowaliśmy zamki z pisku nad Bałtykiem, pływaliśmy kajakami i wędkowaliśmy nad  jeziorami. Nasze dzielne stopy pokonały wiele kilometrów podczas leśnych spacerów. Był czas na rower, nurkowanie w basenie i bieganie z kumplami do późnego wieczora, albo …. do ukąszenia pierwszego komara!

Sami przyznacie, że lata wprost nie da się nie lubić, stąd u „Myszek” zrodził się  pomysł na jego wesołe i huczne pożegnanie. To był dzień z dużą ilością uśmiechu, humoru i wesołej zabawy, podczas której,  mogliśmy się wykazać umiejętnością działania w zespole, zwinnością, swobodą  ruchów, gestów ciała i min. Wodze fantazji na dobre puszczone zostały przez drużyny podczas tworzenia kreacji dla „ Miss i Mistera Lata” . Myśl przewodnia, jaka przyświecała tej konkurencji, to „Lato na wesoło i z humorem”, czyli im śmieszniej tym lepiej. Takiej eksplozji śmiechu dawno u nas nie było. Salwy chichotu wybuchały jedna za drugą, a „Myszaki” prześcigały się w pomysłach tworzenia kreacji. Wybrani zaś przez drużyny kandydaci, z pokorą i nieopisaną cierpliwością poddawali się kreatorom i ich ciągle zmieniającym się wizjom. W ruch poszły kapelusze, plażowe torby i ręczniki czyli po prostu wszelkie wakacyjne gadżety. Bezapelacyjnie największym powodzeniem cieszyły się okulary słoneczne i nie tylko. Na wybiegu, podczas prezentacji kreacji, obowiązywała totalna swoboda i wakacyjny luz. Rozentuzjazmowana publiczność świadczyła o dobrze wykonanym przez kreatorów zadaniu, nagradzając kolekcję „Lato z humorem” gromkimi brawami.

Dla ostudzenia emocji  – dużej porcji lodów nikt nie odmówił.

Swoje  wakacyjne wspomnienia i marzenia,  zamknęliśmy w butelce, głęboko wierząc, że spełnią się za rok. Już nie możemy się doczekać. Ale póki co, przed nami Jesień – jesteśmy ciekawi co nam fajnego przyniesie.

Pełne wakacyjnych wrażeń i pozytywnej energii – Panie i „Myszkowe” Starszaki

zapraszają do naszej Fotogalerii


Starsze wpisy