KONKURS WIELKANOCNY W GRUPIE „JEŻYKI”

Święta wielkanocne to jeden z najradośniejszych i najbardziej kolorowych okresów w roku.

W naszym przedszkolu nigdy nie zapominamy o obchodach świąt wielkanocnych, dlatego z tej okazji  w  grupie  „jeżyki”  został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Wielkanoc u Jeżyków”.

 

W dniu 23 kwietnia  2021 roku w naszej grupie „jeżyki”  odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Wielkanoc u Jeżyków”.Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej, kształtowanie wrażliwości estetycznej; promowanie aktywności twórczej dzieci.

Przy ocenie prac komisja kierowała się przede wszystkim interpretacją tematu, pomysłowością, wkładem pracy i estetyką wykonania. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie prace  były piękne, było widać włożone serce w ich wykonanie.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 26 kwietnia 2021 roku w Przedszkolu. Wszyscy uczestnicy odebrali z uśmiechem na twarzach pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Składamy gratulacje wszystkim biorącym udział w konkursie. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi.

GRATULACJE!!!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.


Starsze wpisy