Misiaki nie maja czasu na nudę…

Troskliwe Misie już wiedza, że przedszkole to jest takie miejsce, gdzie można ciekawie i wesoło spędzić czas. Zapraszając Was na tą stronę chcemy pokazać Wam Drodzy Rodzice, dlaczego chętnie chodzimy do przedszkola i dlaczego nie lubimy kiedy przedszkole jest przed nami zamknięte. Jak sami zobaczycie nasze zainteresowania są przeogromne, a umiejętności coraz większe.

Dobrze radzimy sobie podczas przygotowywania tylko zdrowych smakołyków, wiemy jak dbać o zdrowie (co jest bezcenne w czasie koronawirusa) i rozumiemy jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu. Mamy dobre serduszka i chętnie robiliśmy choinkowe łańcuchy na rzecz chorych dzieci, a w solidarności z dziećmi chorymi na Zespół Downa nałożyliśmy różnokolorowe skarpetki i świetnie się przy tym bawiliśmy. O wodzie wiemy już prawie wszystko i rozumiemy, że bez niej nie ma życia. Umiemy składać sobie życzenia i bardzo chętnie świętujemy swoje urodzinki.

Czy to wszystko zapytacie? Ależ skąd, to tylko malutki wycineczek tego co robimy codziennie w przedszkolu.

A najfajniejsze w przedszkolu jest to, że każdy dzień spędzamy na zabawie i nauce ze swoimi przyjaciółmi. Zobaczcie sami.


Starsze wpisy