Biedroneczki żegnają przedszkole

W bieżącym roku szkolnym 2019/20 grono absolwentów naszego przedszkola powiększyło się o 18-cioro dzieci z grupy „Biedroneczki”. Kilkoro młodszych dzieci pozostanie z nami przez kolejny rok w przedszkolnej zerówce.

„Tak w przedszkolu było miło,

Tyle czasu się tu było…

Dziś żegnamy swe przedszkole,

Bo czas myśleć już o szkole !”

 

Z tej okazji uroczyście pożegnaliśmy nasze kochane przedszkolaki przygotowując montaż słowno-muzyczny przeplatany podziękowaniami i życzeniami. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książkowe pamiątki, imienne długopisy oraz muzyczne statuetki za całoroczną naukę gry na flażolecie. Nie zabrakło też podziękowań i kwiatów dla rodziców oraz pań pracujących w grupie.

 

Drodzy Rodzice,

dziękujemy Państwu za współpracę, życzliwość, aktywne uczestnictwo w życiu naszego przedszkola oraz zaangażowanie w edukację zdalną dzieci. Wszystkiego dobrego!

 

Kochane Przedszkolaki,

dziękujemy za wspólnie spędzony czas w przedszkolu. Życzymy wspaniałych wakacji, a we wrześniu szczęśliwego rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej!

Bądźcie życzliwe, pogodne i uśmiechnięte. A to, czego nauczyłyście się w przedszkolu niech służy Wam dobrze i pomaga w osiąganiu sukcesów.

Wspominajcie nas miło!

 

 

Wychowawczynie grupy „Biedroneczki”

 


Starsze wpisy