PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W „JEŻYKACH”

„JEŻYKI” SĄ JUŻ PEŁNOPRAWNYMI PRZEDSZKOLAKAMI

„TĘCZOWEGO” PRZEDSZKOLA! =)

Uroczystość ta nastąpiła 13 grudnia 2019r., podczas której dzieci zaprezentowały program artystyczny zaproszonym na wydarzenie Rodzicom, jak i Pani Dyrektor Przedszkola. Po prezentacji tańców, wierszy, piosenek i gry na instrumentach Pani Dyrektor za pomocą magicznej kredki uroczyście włączyła „Jeżyki” do społeczności Tęczowego Przedszkola. Dzieci za trudy przygotowań do wystąpienia otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i maskotki jeżyków. Jako zwieńczenie części oficjalnej uroczystości pojawił się przepiękny tort z figurką symbolu naszej grupy, po którym nastąpił czas na jego degustację, skosztowanie słodkiego poczęstunku, a także swobodne rozmowy, wymianę wrażeń z ceremonii pasowania, integrację rodziców, a także pamiątkowe zdjęcia.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować Państwu za ciepłe przyjęcie naszego programu artystycznego, a także za zorganizowanie słodkiego poczęstunku na wydarzenie.

Szczególne podziękowania kierujemy do :

  • Trójki Grupowej, czyli Pani Doroty- Mamy Frania, Pani Pauliny– Mamy Gabrysia, Pana Karola– Taty Zosi: za zgodną i bezproblemową współpracę podczas organizacji uroczystości.
  •  Pani Basi- Mamy Kornelki- za przygotowanie przepysznego tortu.

„Jeżykowe” Panie